شرکت خدمات مسافرت هوايي، جهانگردي و زيارتي خاورسير

شرکت خدمات مسافرت هوايي و جهانگردي خاور سير مشهد درسال 1378 با هدف خدمت به گردشگري در جامعه ايراني و خدمت به زائران بارگاه ملکوتي حضرت ثامن الائمه(ع) در جوار بارگاه منور اين امام همام افتتاح گرديد.

همجوار بودن اين شرکت در همسايگي امام (ع)مدير اين شرکت را بنا داشت تا قدمي ديگر را در ارائه خدمات عاليه به زائران حضرتش بردارد.

با وجود اينکه کارکنان اين مجموعه اغلب کارشناس و کاردان حرفه اي گردشگري و يا هتلداري  مي باشند.

وليکن  از اين پس در زمانبندي هاي مختلف همايش و کلاسها و کارگاههاي آموزشي در راستاي اهداف سازمان و اهداف عاليه سازمان گردشگري ،برگزار ميگردد که با استفاده از بيانات و راهکارهاي اساتيد مجرب دانشگاه در رشته هاي مختلف هتلداري و گردشگري سعي بر آن داريم تا کارکنان اين مجموعه به آخرين اطلاعات روز در رسيدن به اهداف مشتري مداري و خدمت رساني ،دسترسي داشته باشند.

اين مجموعه با در اختيار گذاشتن امکانات ناوبري اينترنتي،به کاربران اين اجازه را ميدهد که به آساني و در اوج سهولت به اطلاعات و ابزار رزرو اينترنتي دستيابي داشته باشند تا بتوانند در اسرع وقت و بدون هيچ اتلافي رزرو خود را در هر يک از هتلهاي زير مجموعه اين شرکت انجام دهند و با آسودگي خيال براي زيارت حضرت ثامن برنامه ريزي نمايند.

 

لازم بذکر است بيش از 1500 آژانس مسافرتي مختلف در سطح کشور با اين شرکت قرارداد همکاري دارند و از خدمات اين شرکت بهره ميبرند.

 

همچنين با توجه باينکه مهمترين مشتريان اين سازمان مشتريان داخلي و يا همان کارمندان دلسوز و زحمتکش اين مجموعه ميباشند.

مديريت مجموعه جهت تغيير روحيه و استراحت جسمي کارمندان اقدام به ارائه تورهاي رايگان ايرانگردي از قبيل تورهاي کيش،اصفهان ،شيرازو ...... نموده است.همکاران محترم هر ساله همراه با خانواده در اين تورها شرکت مينمايند.

اميد است بتوانيم قدمي هرچند کوچک را در راستاي اهداف عاليه گردشگري و زيارت بر داريم.

شرايط و ضوابط عمومي

1. وب‌سايت خاور سير  طبق قوانين جمهوري اسلامي ايران، قوانين جرايم اينترنتي و مجموعه‌ي قوانين و مقررات تجارت الکترونيکي فعاليت مي‌کند.

2. خدمات و محتواي عرضه شده توسط وب‌سايت خاور سير  جهت استفاده‌ در اين وب‌سايت توليد مي‌شوند. هر گونه سوءاستفاده از اطلاعات، متن‌ها، عکس‌ها، نقشه‌ها، طرح‌ها، لوگو و... از اين وب‌سايت پيگرد قانوني دارد و هيچ فرد حقيقي يا حقوقي اجازه‌ي سوء استفاده از مطالب اين وب‌سايت را ندارد. ذکر مطالب اين وب‌سايت در اينترنت، تنها با ذکر نام و نشاني اينترنتي وب‌سايت رسم سفر و لينک به مطلب ذکر شده مجاز است و در رسانه‌هاي کاغذي، با کسب اجازه‌ي کتبي از مسئولان وب‌سايت.

3. اطلاعات شخصي کاربران در خاور سير  کاملاً محرمانه است. خاور سير  تمام تلاش خود را براي محافظت از اطلاعات شخصي کاربران مي‌کند. لذا جهت حفظ حريم اطلاعات شخصي کاربران، کاربر بايد تعهد بدهد تا عامل تلاش جهت هک کردن هر گونه اطلاعات موجود در سايت نبوده و هيچ‌گونه معاونت و يا مشارکتي با اشخاص حقيقي و يا حقوقي در اين امر نداشته باشد. ضمناً کاربر تعهد مي‌دهد که هر گونه اطلاع از توسل به هک کردن اطلاعات توسط شخص و يا موسسه‌ي ديگر را در اسرع وقت به مديريت سايت خاور سير اطلاع دهد.

4. کاربران متعهد مي‌شوند که اطلاعات خود را هنگام ثبت‌نام و رزرو به صورت صحيح در وب‌سايت وارد کنند. در صورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، مسئوليت عواقب بعدي اين عمل بر عهده‌ي کاربران خواهد بود.

5. کاربر متعهد مي‌شود هرگونه تغيير در مشخصات فردي خود را در اسرع وقت در وب‌سايت خاور سير  اصلاح نمايد. در غير اين‌صورت اين وب‌سايت هيچ مسئوليتي در قبال تبعات ناشي از عدم صحت اطلاعات موجود نخواهد داشت.

6. وب‌سايت خاور سير به فروش اينترنتي بليط هواپيما مي‌پردازد و در قبال شرايط، کنسلي، تاخير يا تعجيل پرواز مسئوليتي را بر عهده نخواهد داشت.

7. هرگونه سوء استفاده از نام خاور سير ، سايت اينترنتي حامي همراه ، مکاتبه از طرف حامي همراه  و يا استفاده از نام هاي مشابه که شبهه مشابهت و تطابق را ايجاد نمايد ممنوع بوده از طريق شکايت به مراجع قانوني ذي‌صلاح، دادگاه‌هاي رسيدگي به جرائم اينترنتي در داخل و يا خارج از کشور و نيز اطلاع‌رساني به سرويس دهندگان و سرويس گيرندگان اينترنتي قابل پيگرد خواهد بود.

8. وب‌سايت خاور سير  اطلاعات شخصي کاربران را با هيچ مجموعه‌ي ديگري به اشتراک نخواهد گذاشت و مراجع ذي‌صلاح فقط در صورت موارد مصرح در قانون، امکان استفاده از اين اطلاعات را خواهند داشت.

با تشکر فروان

مدير روابط عمومي